Jsem sama matka a já si zasloužím být s někým spokojeni

Jsem sama matka a já si zasloužím být s někým spokojeni

Svobodné matky, které mají děti, jsou také ženy, které mají své osobní touhy nezávislé na výchově. Příliš mnoho příležitostí překonáváme naše potřeby a emoce a soustředíme se tak na naše malé děti, že se zdá nemožné ubytovat někoho jiného v našem životě.

Dám jim to z pěti důvodů pro které věřím, že dříve nebo později musíme reagovat a otevřít se znovu milovat.

  • Potřebujeme úzkou emoční podporu: vychovávat děti samy je to docela těžký zážitek, Nejen, že se dítě stane špatným a co děláme s druhým, nebo takovými problémy, ale během dne se objevují situace, ve kterých je trpělivost a schopnost reagovat. Dokonce i když vše probíhá dobře a vidíme, že naše děti vyrůstají zdravě a harmonicky, existují ženy, které mají pocit, že by bylo mnohem překrásnější, kdyby s někým mohly sdílet ty momenty.
  • Jsme sexuální bytosti: Ano, necíť se rozpaky, také si zaslouží tento mocný aspekt v životě nás všech. Ani to nezmenšuje důležitost, protože to má. Je pravda, že když začne čas plynout bez pohlavního styku, je stále snadnější pokračovat tímto způsobem, ale ve skutečnosti spí jen a malá jiskra může znovu otevřít dveře k sexu.
  • Share day to day: naše příběhy s dětmi, problémy v práci, zodpovědnost s ostatními členy rodiny, problémy s penězi. Nemyslíte si, že sdílení všech těchto informací s někým může být skvělou podporou? Perspektiva, kterou vám může dát další osoba, pokud jde o problémy nebo například vkládání malého prostoru mezi vás a děti, je-li to nutné, může být velmi užitečné. Všechny ty situace, které se prozatím řídí sami sebe asi velmi dobře, mohou být provedeny napůl a jsem si jist, že je to velká úleva.
  • Naše děti rostou: Přestože jsem v současné době v tomto víru malých dětí, změní se to jen málo. Možná jsou problémy složitější, když jsou starší, ale současný požadavek, pokud jde o věci, které pro ně dělají, protože nevědí a nepotřebují, se značně sníží a bude mít pro vás více času. Tehdy se můžete najednou podívat na sebe a zjistíte, že nemáte pro sebe něco intimního, osobního a exkluzivního.
  • Zasloužíme si, abychom byli šťastní: Tato myšlenka, která se tak přečte, může zdát zřejmá, není tak jednoduchá, že tomu opravdu věříme. Zkušenosti dětí, milující zkušenosti v naší dospělosti, věci, které nám naši rodiče nebo učitelé říkali, když jsme byli malí Mnoho lidí je přesvědčeno, že štěstí je pro jiné lidi. Ne. Může to být také pro vás. Všechno v životě to musíte udělat a myslet si, že pokud se chystá nastat, stane se, a pokud to není tak, že to nebylo pro nás, je to nejjednodušší.

 

Navzdory všem doporučením, které jim dávám, dovolte mi jeden poslední tip: Nepřijímáme každého, kdo přichází. Jedná se o to, že chcete být s někým a sdílet život, ne že jsme zoufalí, protože se to stane.

Protože pokud existuje něco, co mají svobodné matky, je to, že v našem domě nejsou žádné další napětí, než ty, které produkuje správa nebo ekonomika, nikdy emocionální problémy. Hodně štěstí!